Fotele

 

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy nowe i używane obrotowe fotele biurowe w wielu wariantach. Jest to profesjonalne wyposażenie w perfekcyjnym stanie technicznym (także w przypadku modeli z drugiej ręki), funkcjonalne, wygodne i ergonomiczne. Niezależnie od tego, czy szukasz jednego produktu, by ulepszyć swoje biuro, czy jest Ci potrzebne wyposażenie dla kilku pracowników z biura Twojej firmy, decydując się na nasze meble, z pewnością się nie zawiedziesz!

Wysokiej klasy umeblowanie biurowe

Od początku działalności firmy w sposób bezkompromisowy podchodzimy do kryteriów selekcji asortymentu. Wszystkie produkty dostępne za naszym pośrednictwem muszą prezentować wzornictwo zgodne z aktualnymi trendami, a także mieć pierwszorzędne parametry użytkowe. Zarówno w przypadku nowych, jak i używanych obrotowych foteli biurowych z katalogu sklepu CMB możesz liczyć na ich wysoką odporność na codzienną eksploatację. Wysokogatunkowe materiały wykorzystane do produkcji wykazują brak podatności na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu są to meble, które w przypadku standardowego użytkowania posłużą Ci przez wiele lat. Elementy stelaża, tkaniny obiciowe, siłowniki i kółka trudno przypadkowo uszkodzić, za to łatwo utrzymać w czystości oraz właściwej kondycji. Surowce stosowane przez dostawców w procesie wytwarzania sprawiają, że konstrukcje mebli są wyjątkowo solidne i stabilne.

Kiedy wybierasz używane obrotowe fotele biurowe z naszego asortymentu, możesz mieć pewność, że wszystkie ruchome części są w pełni sprawne i przygotowane do użytkowania. Jest to kluczowy warunek przede wszystkim w kontekście nie tyle dostępu do pełnej funkcjonalności proponowanych mebli, ile możliwości prawidłowego, bezpiecznego korzystania z fotela w ogóle. Przy tym, dzięki szerokim kontaktom handlowym, niezmiennie oferujemy niezwykle konkurencyjne ceny, niezależnie od tego, czy chcesz kupić jeden używany obrotowy fotel biurowy, czy wyposażyć całe biuro.

Ergonomia i stylowy design

Mimo przystępnej ceny, jaką wyróżniają się używane obrotowe fotele biurowe z naszego sklepu, możesz spodziewać się wielu licznych funkcji przekładających się na pierwszorzędną ergonomię. Liczne elementy konstrukcji podlegają regulacji, co pozwala na zajęcie pozycji siedzącej w możliwie jak najmniejszym stopniu obciążającej kręgosłup. Dopracowane rozwiązania z pewnością przypadną Ci do gustu. Dzięki regulowanym podłokietnikom oraz możliwości dostosowania wysokości siedziska oraz stopnia przechylenia fotela, a także dostosowania odcinka lędźwiowego i innych elementów konstrukcji do sylwetki użytkownika, długie godziny w pozycji siedzącej nie wywołają dyskomfortu. Oczywiście liczba i rodzaj dodatkowych funkcji różnią się w zależności od modelu. Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z opisem technicznym dostępnym na podstronie przypisanej do konkretnego produktu.

Obok ergonomii równie ważne jest dla nas wzornictwo. W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów dbamy o to, by każdy używany fotel biurowy obrotowy ze sklepu CMB stanowił wartościowe uzupełnienie nowoczesnych aranżacji wnętrz biurowych czy mieszkalnych. Niezależnie od preferencji wizualnych z pewnością kupisz u nas model o kolorze oraz kształcie dopasowanym do pozostałych elementów Twojego wnętrza.

Start typing and press Enter to search

Koszyk