Szafy

 

W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości używane komody na kółkach i szafy biurowe, a także meble socjalne od najlepszych polskich oraz zagranicznych producentów. Od lat zajmujemy się dystrybucją profesjonalnego umeblowania z drugiej ręki, prowadzimy ponadto skup. Bogate doświadczenie pozwala nam w pełni rozumieć potrzeby oraz oczekiwania naszych partnerów. Ofertę kierujemy zarówno do podmiotów gospodarczych, które stoją w obliczu wyposażenia siedziby swojej organizacji, jak i klientów prywatnych pragnących stworzyć funkcjonalne, ergonomiczne i stylowe biuro.

Komody, szafy i meble socjalne

Stale poszerzamy asortyment, w którym w każdej chwili możesz znaleźć wiele modeli używanych komód biurowych na kółkach, szaf i mebli socjalnych. W sprzedaży mamy modele zróżnicowane pod względem wielkości, materiału wykorzystanego do produkcji i wykończenia, ilości oraz rozkładu półek, szafek, szuflad i drzwiczek. Dzięki temu, zarówno jeśli szukasz wyposażenia do niewielkiego pomieszczenia, jak i do dużych przestrzeni (np. biura typu open space, biblioteki, biura rachunkowe czy księgowego), możemy zaoferować Ci liczne rozwiązania dopasowane do potrzeb.

Mimo że podstawę katalogu produktowego CMB stanowią używane komody biurowe na kółkach i szafy, nie musisz się martwić ich walorami wizualnymi i użytkowymi. Wykorzystujemy surowe kryteria selekcji asortymentu, co oznacza, że w naszym sklepie możesz kupić jedynie starannie sprawdzone pod kątem technicznym produkty. Rzecz jasna, część z nich może nosić niewielkie ślady użytkowania, niemniej jednak poziom zużycia jest na tyle niski, że z pewnością zamówione wyposażenie posłuży Ci przez długi czas. Każda używana komoda na kółkach czy szafa biurowa ma dedykowaną podstronę, na której umieściliśmy dokładny serwis fotograficzny oraz opis techniczny.

Najwyższy standard wykonania

Oferujemy meble wykonane w najwyższym standardzie. Producenci, których artykuły dostępne są w naszym sklepie, słyną z jakości i funkcjonalności swoich rozwiązań. Wysokogatunkowe surowce poddawane specjalistycznej obróbce pozwalają zachować właściwości materiałowe i użytkowe przez wiele lat, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że mimo iż kupujesz szafy biurowe używane i komody biurowe na kółkach z drugiej ręki, jest to wyposażenie, które z dużą dozą prawdopodobieństwa sprawdzi się znacznie lepiej, niż podobne, nowe produkty z niższej półki.

W przypadku większości używanych szaf oraz komód biurowych na kółkach z oferty sklepu CMB na uwagę zasługuje uniwersalne wzornictwo przekładające się na mnogość zastosowań. Dzięki solidnemu wykonaniu, wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne czy łatwemu utrzymaniu w czystości oferowane meble sprawdzą się równie dobrze w biurze, archiwum, bibliotece, a także w garażu, warsztacie lub piwnicy. Wytrzymałe konstrukcje pozwalają bowiem nie tylko na przechowywanie teczek oraz segregatorów z dokumentami, lecz także znacznie cięższych elementów jak narzędzia czy materiały eksploatacyjne. Nie bez znaczenia w tym kontekście jest także mobilność, jaką wyróżniają się komody.

Start typing and press Enter to search

Koszyk